Reference


Garáže Kačerov – rekonstrukce šaten

Právě jsme dokončili a úspěšně předali k užívání první etapu stavebních úprav šaten v garážích Dopravního podniku hl.m. Prahy na Kačerově.

Od: 01/2024
Detail Reference

Rataje nad Sázavou – oprava nádraží

Další stavbou, kterou naše společnost prováděla byla tentokrát kompletní oprava vlakového nádraží v Ratajích nad Sázavou.

Od: 01/2023
Detail Reference

Nástavba objektu Americká 25, Praha 1

V roce 2022 jsme dokončili nástavbu dvou podlaží domu v Americké ulici na pražských Vinohradech. Před vlastní stavbou bylo nutné zkontrolovat stav stávajících konstrukcí a zpevnit strop nad 4.NP, nad kterým v prostoru stávající půdy vzniklo nové podlaží s nájemními byty. Nad ním byla dále provedena nástavba s dalším nadstandardním bytem. Součástí stavby bylo také vybudování nového výtahu z dvorní strany objektu. Při svatbě jsme uplatnili všechny naše zkušenosti s prováděním podobných projektů.

Od: 10/2022
Detail Reference

Oprava stanice HZS Kralupy nad Vltavou

Pro investora Správu železniční dopravní cesty naše společnost prováděla rekonstrukci objektu hasičského záchranného sboru v Kralupech nad Vltavou.

Od: 11/2020
Detail Reference

Rekonstrukce střechy autobusových garáží Řepy

V roce 2019 jsme pro Dopravní podnik hl. m. Prahy provedli rekonstrukci střechy odstavné haly v autobusových garážích Řepy v Praze 6. Akce byla rozdlěna do tří etap,

Od: 12/2019
Detail Reference

Železniční zastávka Petrov

V roce 2019 naše společnost provedla demolici objektu železniční zastávky Pertrov a následou stavbu lehkého ocelového

Od: 12/2019
Detail Reference

Oprava fasád Revmatologického ústavu

V roce 2019 provedla naše společnost opravu fasád Revmatologického ústavu v ulici Na Slupi v Praze 2. Tato oprava byla rozdělena do několika etap,

Od: 12/2019
Detail Reference

Rekonstrukce nádraží Blíževedly

Budova železniční stanice v Blíževedlech byla v dezolátním stavu a proto bylo nutné provést její kompletní rekonstrukci.

Od: 12/2018
Detail Reference

Objekt pro sociální bydlení v Praze 9 – Třeboradicích

ato zakázka pro investora Městskou část Praha 9 – Čakovice spočívala v rekonstrukci historického objektu a jeho úpravě pro sociální bydlení.

Od: 12/2018
Detail Reference

Rekonstrukce ČOV Klíčov

Hlavním účelem této stavby byla rekonstrukce technologického vybavení stávající čistírny odpadních vod garáží Dopravního

Od: 12/2018
Detail Reference