Informace o společnosti


IM-stav Praha – modernizace, rekonstrukce a provádění staveb

Vážení zákazníci, děkujeme, že jste navštívili internetové stránky společnosti IM-stav Praha s.r.o., na kterých bychom Vám rádi poskytli základní informace o rozsahu služeb, které naše firma dodává a zajišťuje.

Společnost působí na trhu již přes 15 let a do dnešní podoby se transformovala v roce 2001. Od této doby podniká pod obchodním jménem IM-stav Praha s.r.o. Jediným majitelem a jednatelem od doby jejího vzniku je pan Petr Michovský.

Hlavní objem celkového obratu společnosti tvoří stavební činnost, která zejména zahrnuje realizaci staveb v oblasti bytové, občanské a průmyslové. Z pozice generálního dodavatele staveb disponujeme potřebným moderním strojním vybavením a dostatečným počtem kvalifikovaných pracovníků, kteří mají dlouholeté praktické zkušenosti ze staveb různorodého charakteru včetně novostaveb a rekonstrukcí velkých objektů. Realizaci stavební činnosti zajišťujeme především vlastními pracovníky, částečně i pomocí subdodávek od prověřených specializovaných firem.

V rámci své činnosti jsme schopni provést jak drobné opravy, tak i rozsáhlé rekonstrukce u bytových i nebytových objektů. V případě požadavku klienta nebo je-li to součástí celku koordinujeme a zajišťujeme dodávky a montáž technických zařízení budov. Rovněž realizujeme komplexní dodávky novostaveb “ na klíč“. Jinými slovy řečeno je spektrum našich služeb v oblasti stavební výroby dostatečně obsáhlé tak, abychom pokryli různorodá přání klientů, a to v maximálním možném rozsahu.

Tímto výčtem rozsah našich služeb nekončí. V případě zájmu ze strany zákazníka jsme schopni doplnit stavební činnost a plynule navázat zajištěním technické případně komplexní správy nemovitostí (nově postavené či rekonstruované objekty) a to včetně provozu havarijní služby. Klient tak může „z jednoho místa“ dostat ucelený balíček služeb. V takovém případě získává jednoho obchodního partnera pro celý soubor činností a může lépe využívat interní odborné kapacity a personální zdroje k zajištění svého core businessu.

V rámci našich obchodních vztahů se snažíme o vytváření dlouhodobé spolupráce, kterou vnímáme jako jeden z důležitých směrů našeho rozvoje. Rovněž klademe důraz na kvalitu odvedených prací či poskytnutých služeb neboť spokojenost klientů je hlavním krédem naší činnosti. Pouze spokojený zákazník je tou nejlepší referencí. Vzhledem k nastaveným a neustále prohlubovaným interním kontrolním mechanizmům věříme, že se nám tento cíl daří plnit.

Napsali o nás:

Naši partneři