Reference


Garáže Kačerov – rekonstrukce šaten

Právě jsme dokončili a úspěšně předali k užívání první etapu stavebních úprav šaten v garážích Dopravního podniku hl.m. Prahy na Kačerově.

Od: 01/2024
Detail Reference

Nástavba objektu Americká 25, Praha 1

V roce 2022 jsme dokončili nástavbu dvou podlaží domu v Americké ulici na pražských Vinohradech. Před vlastní stavbou bylo nutné zkontrolovat stav stávajících konstrukcí a zpevnit strop nad 4.NP, nad kterým v prostoru stávající půdy vzniklo nové podlaží s nájemními byty. Nad ním byla dále provedena nástavba s dalším nadstandardním bytem. Součástí stavby bylo také vybudování nového výtahu z dvorní strany objektu. Při svatbě jsme uplatnili všechny naše zkušenosti s prováděním podobných projektů.

Od: 10/2022
Detail Reference

Rekonstrukce střechy autobusových garáží Řepy

V roce 2019 jsme pro Dopravní podnik hl. m. Prahy provedli rekonstrukci střechy odstavné haly v autobusových garážích Řepy v Praze 6. Akce byla rozdlěna do tří etap,

Od: 12/2019
Detail Reference

Rekonstrukce nádraží Blíževedly

Budova železniční stanice v Blíževedlech byla v dezolátním stavu a proto bylo nutné provést její kompletní rekonstrukci.

Od: 12/2018
Detail Reference

Objekt pro sociální bydlení v Praze 9 – Třeboradicích

ato zakázka pro investora Městskou část Praha 9 – Čakovice spočívala v rekonstrukci historického objektu a jeho úpravě pro sociální bydlení.

Od: 12/2018
Detail Reference

Rekonstrukce ČOV Klíčov

Hlavním účelem této stavby byla rekonstrukce technologického vybavení stávající čistírny odpadních vod garáží Dopravního

Od: 12/2018
Detail Reference

Oprava balkónů infekční kliniky nemocnice Na Bulovce

Oprava balkónů infekční klinky nemocnice Na Bulovce spočívala v kompletní výměně podkladních a izolačních vrstev

Od: 12/2018
Detail Reference

Celková oprava výměníkové stanice POZ Kralupy nad Vltavou

Pro Správu železniční dopravní cesty jsme provedli kompletní výměnu technologie výměníkové stanice v Kralupech nad Vltavou.

Od: 12/2018
Detail Reference

Výměna oken provozních budov v depu metra Kačerov

Jednou z činností, které naše společnost provádí, je výměna oken a dveří bytových i administrativních objektů. Takovou akcí byla i výměna oken objektů G a J v depu metra Kačerov v Praze 4.

Od: 12/2017
Detail Reference

Prodejna v hale 27 holešovické tržnice.

V rozlehlém areálu tržnice v pražských Holešovicích je neustále třeba interiéry jednotlivých hal potřeba upravovat, aby mohly být pronajaty dalším nájemcům.

Od: 12/2017
Detail Reference