Reference


Garáže Kačerov – rekonstrukce šaten

Právě jsme dokončili a úspěšně předali k užívání první etapu stavebních úprav šaten v garážích Dopravního podniku hl.m. Prahy na Kačerově.

Od: 01/2024
Detail Reference

Rataje nad Sázavou – oprava nádraží

Další stavbou, kterou naše společnost prováděla byla tentokrát kompletní oprava vlakového nádraží v Ratajích nad Sázavou.

Od: 01/2023
Detail Reference

Oprava stanice HZS Kralupy nad Vltavou

Pro investora Správu železniční dopravní cesty naše společnost prováděla rekonstrukci objektu hasičského záchranného sboru v Kralupech nad Vltavou.

Od: 11/2020
Detail Reference

Rekonstrukce střechy autobusových garáží Řepy

V roce 2019 jsme pro Dopravní podnik hl. m. Prahy provedli rekonstrukci střechy odstavné haly v autobusových garážích Řepy v Praze 6. Akce byla rozdlěna do tří etap,

Od: 12/2019
Detail Reference

Oprava fasád Revmatologického ústavu

V roce 2019 provedla naše společnost opravu fasád Revmatologického ústavu v ulici Na Slupi v Praze 2. Tato oprava byla rozdělena do několika etap,

Od: 12/2019
Detail Reference

Rekonstrukce nádraží Blíževedly

Budova železniční stanice v Blíževedlech byla v dezolátním stavu a proto bylo nutné provést její kompletní rekonstrukci.

Od: 12/2018
Detail Reference

Objekt pro sociální bydlení v Praze 9 – Třeboradicích

ato zakázka pro investora Městskou část Praha 9 – Čakovice spočívala v rekonstrukci historického objektu a jeho úpravě pro sociální bydlení.

Od: 12/2018
Detail Reference

Oprava balkónů infekční kliniky nemocnice Na Bulovce

Oprava balkónů infekční klinky nemocnice Na Bulovce spočívala v kompletní výměně podkladních a izolačních vrstev

Od: 12/2018
Detail Reference

Rekonstrukce kuchyně hotelu Casa Marcello

Po rekonstrukcích koupelen a dlažeb v hotelu Casa Marcello v historickém centru Prahy 1 naše společnost v roce 2017 provedla kompletní rekonstrukci kuchyně a přilehlého zázemí tohoto hotelu.

Od: 12/2017
Detail Reference

Výměna oken provozních budov v depu metra Kačerov

Jednou z činností, které naše společnost provádí, je výměna oken a dveří bytových i administrativních objektů. Takovou akcí byla i výměna oken objektů G a J v depu metra Kačerov v Praze 4.

Od: 12/2017
Detail Reference